ÇİFTEL sahip olduğu güçlü mühendislik yönleri ile Ürün tasarım ve geliştirme faaliyetleri konusunda bugün müşterilerinin tüm ihtiyaçlarını karşılamaktadır. ÇİFTEL SolidWorks gibi CAD (Bilgisayar Destekli Tasarım) programlarını ve bilgisayar destekli simülasyon tekniklerini kullanarak müşterileri için uygun ürün tasarım ve geliştirme faaliyetlerini başarı ile yapmaktadır. ÇİFTEL’in Tasarım ve Geliştirme ekibi OEM müşterileri ile müşterek tasarım faaliyetlerini sürdürebilecek altyapıya sahiptir.

Ürün Tasarımı ve Geliştirme süreci sırası ile; müşteriden talebin alınması, Tasarım ve Geliştirme Planın hazırlanması, ürüne ait teknik spesifikasyonların ve üretim şartların belirlenmesi, Tasarım Girdilerinin belirlenmesi ve Çıktılar ile doğrulanmasından sonra ürün resminin çizilmesi ile devam eder. Çizilen ürün teknik resminin müşteri tarafından onaylanmasından sonra kalıp ve aparat tasarımına başlanır.

Tasarımı tamamlanan kalıp ve aparat ÇİFTEL’in kendi bünyesinde mevcut olan modern kalıp hanesinde üretilir. Kalıp ve aparat üretimi tamamlandıktan sonra ilk numune üretimi yapılır ve müşteri onayına sunulur. Müşteri tarafından onay alındıktan sonra seri üretime geçilir.

Bize Yazın

İligli arkadaşlarımız en kısa sürede size dönüş yapacaklardır.

Open chat
Need help?
Hello?
Can we help you?