Ünvan Değişikliği

Firmamızın, Ltd. Şti. olan ünvanı 30.12.2016 tarihinde Çiftel Elektromekanik Sanayi ve Ticaret Ananonim Şirketi olarak değişmiştir.

65.inci Ticari Araçlar Fuarı Hannover / Almanya

Bu yıl 25 Eylül – 02 Ekim tarihleri arasında 65.incisi düzenlenen Uluslararası Ticari Araçlar Fuarı IAA Hannover / Almanya’da yeni ürünlerimizi sergileyeceğiz. Hall:23’teki C26 numaralı standımıza siz değerli paydaşlarımızı bekleriz.

YENİ TİP KOFRA (YAPRAK) SİGORTA PİYASADA

Testlerden başarı ile geçen araç klima, ısıtma ve mutfak sektörünün ihtiyaç duyduğu yeni tip Kofra (Yaprak) Sigortalar araç ve klima, ısıtma, mutfak sektörlerinin kullanımına sunulmuştur. Fiziki ölçüleri Midi tip oto sigortaları ile aynı olan, 32 Volt ve 30 Amperden 200 amper’e kadar sigortalama kapasitesine sahip kofra sigortalar Midi sigorta kutusu ile piyasada mevcut standart ölçülerdeki kutularda kullanılabilecek. Midi sigorta ile aynı koruma değerlerine sahip bu sigortalar üreticilere önemli maliyet avantajı sağlayacak.

YENİ SINAİ MÜLKİYETLERİMİZ

Otomotiv Elektrik ve Elektronik Sanayi için geliştirdiğimiz “Ana Devre Koruma ve Dağıtım Kutusu” Türk Patent Enstitüsü tarafından belge düzenlenerek onaylandı.

Çiftel tarafından tasarım ve üretimi gerçekleştirilen “Ana Devre Koruma ve Dağıtım Kutusu” Elektriğin Akü çıkışından itibaren sigortalanmasını ve kollara ayrılmasını sağlıyor. 32 Volt 500 ampere kadar 1 adet Mega sigorta ile 4 adet Midi sigorta yuvasına sahip yeni kutu yurt dışı üreticilerden başlamak üzere Otomotiv sanayinin kullanımına sunuldu. Özellikle akü çıkışından itibaren koruma sağlaması kullanıcılardan büyük övgüler aldı.

Bize Yazın

İligli arkadaşlarımız en kısa sürede size dönüş yapacaklardır.